Turniej Piłki Siatkowej Mazovia CUP

ostatnia zmiana: 19.03.2012

II Miejsce naszych siatkarek w Turnieju MAZOVIA CUP 2012

W dniu 3 marca 2012 r. w Nadarzynie odbyły się zawody w piłce siatkowej młodzieży gimnazjalnej, dziewcząt i chłopców MAZOVIA CUP.  W turnieju wzięły udział drużyny z gmin: Nadarzyn, Leszno, Podkowa Leśna, Michałowice, Milanówek, Błonie oraz Brwinów. W kategorii Dziewcząt nasze zawodniczki zdobyły II miejsce po trudnym meczu z drużyną Nadarzyn I. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek! Drużyna chłopców zajęła VII miejsce. Najlepszą naszą zawodniczką  została Ola Stolarek zdobywając tytuł Najlepiej Atakującej. Brawo dla Oli! Tym bardziej, że był to jej pierwszy występ w reprezentacji.

Skład Dziewcząt:

Aleksandra Stolarek, Agata Nowicka, Angelika Sieklicka, Bochyńska Ewelina , Marta Kosińska, Martyna Gzula, Agata Liszkiewicz, Weronika Ploch  (nie było Joanny Nowak),

Trener: Iwona Lewandowska

Skład Chłopców:

Ploch Hubert, Michał Kowalski, Mateusz Lubański, Marcin Sumiński, Bartek Danielik, Jan Szarblewski, Piotr Draganiak, Dominik Dmoch, Paweł Iwanicki.

Trener: Iwona Lewandowska

ep