VI Otwarty Zaborowski Turniej Tenisa Stołowego

ostatnia zmiana: 26.04.2011

19 marca w Zespole Szkół Publicznych w Zaborowie już po raz szósty odbył się Zaborowski Turniej Tenisa Stołowego. Rozgrywki prowadzono w systemie pucharowym w kategoriach: dziewczęta, chłopcy, zespoły rodzinne oraz w kategorii open. W turnieju wzięli udział zarówno miłośnicy tenisa stołowego z naszej gminy, jak i okolicznych miejscowości. Poziom rozgrywek był naprawdę wysoki. Dyplomy zwycięzców, pamiątkowe medale i puchary otrzymali: turniej rodzinny: I miejsce Państwo Tomczykowie, II miejsce Państwo Milejowie, III miejsce Państwo Nowiccy; dziewczęta - szkoła podstawowa: I miejsce Anna Dawid, II miejsce Martyna Białobrzeska; dziewczęta – gimnazjum: I miejsce Anna Błażejewska, II miejsce Marta Berkowska, III miejsce Agata Zalewska; chłopcy - szkoła podstawowa: I miejsce Dominik Kanabus, II miejsce Piotr Nowicki, III miejsce Paweł Juskowiak; open – dziewczęta: I miejsce Katarzyna Tomczyk, II miejsce Marta Łukasik, III miejsce Katarzyna Łukasik; open – chłopcy: I miejsce Marek Borowski, II miejsce Ireneusz Gawronem, III miejsce Wojciech Nowicki. Zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy serdecznie dziękują Sponsorom turnieju - Panu Wójtowi Gminy Leszno oraz  Centrum Zdrowia Medicor.