Złoto dla gimnazjalistek z Leszna

ostatnia zmiana: 26.04.2011

We wtorek 10 marca br. na terenie Gminnego Ośrodka Sportowego w Lesznie odbyły się Zawody Powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt na poziomie szkół gimnazjalnych. Organizatorem zawodów była p. Iwona  Lewandowska. W imprezie uczestniczyły drużyny z 6 gmin: Stare Babice, Błonie, Płochocin, Łomianki, Izabelin oraz reprezentacja Gimnazjum z Leszna.

Złoty medal, po zaciętej finałowej walce, zdobyła drużyna Gimnazjum z Leszna wygrywając 2:0 z drużyną Gimnazjum z Koczarg. Tym samym zapewniła sobie awans do dalszego etapu rozgrywek, czyli do Zawodów Międzypowiatowych.

Nasze dziewczęta, jak co roku, zajmują czołowe lokaty i również tym razem szły jak burza wygrywając wszystkie spotkania po 2:0. Szkołę naszą reprezentują uczennice: Justyna Zawadzka - kapitan drużyny, Karolina Pindor, Monika Szewczak, Anna Porębska, Paulina Burakowska, Paulina Rutkowska, Beata Wasilewska, Monika Słomka, Danuta Piendras, Kasia Bogucka, Anna Kucharska, Joanna Nowak, Karolina Sujkowska i Anna Łukasiewicz. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.