Sukcesy młodych sportowców z ZSP w Lesznie

ostatnia zmiana: 06.06.2013
 

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

SZKOŁA PODSTAWOWA

III miejsce chłopców w finale Powiatowych Zawodów w Tenisie  Stołowym

IV miejsce dziewczynek w finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym

II miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Unihocu

II miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej Halowej

III miejsce chłopców w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Warszawa Wola

III miejsce dziewcząt w Finale Drużynowych Powiatowych Biegów Przełajowych

II miejsce chłopców w Finale Drużynowych Powiatowych Biegów Przełajowych

medale w Indywidualnych Biegach Międzypowiatowych (Milena Pieniak – II miejsce)

medale w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • Milena Pieniak – II miejsce
  • Jan Nowicki – II miejsce
  • Seweryn Szczepanek – III miejsce

IV miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Koszykówce

IV miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Koszykówce

IV miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej Halowej

IV miejsce chłopców w Finale Międzypowiatowych Zawodów w Unihocu

I, I, I, III, III miejsca w indywidualnych biegach przełajowych w Warszawie

I miejsce chłopców w finale Powiatowych Zawodów w Mini Piłce Siatkowej

III miejsce chłopców w finale Międzypowiatowych Zawodów w Mini Piłce Siatkowej

III miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej Chłopców

IV miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej Dziewcząt

IV miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Czwórboju Lekkoatletycznym

IV miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Czwórboju Lekkoatletycznym

II miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Mini Piłce Nożnej

I miejsce w sztafecie Zawodów w Kolarstwie Górskim MTB w Warszawie

medale w Zawodach w Kolarstwie Górskim MTB w Warszawie

  • Wojtek Śmiałek - V miejsce
  • Zuzia Tomaszewska – V miejsce
  • Ola Zientarska – V miejsce

III miejsce w Zawodach Mazovia w Mini Piłce Nożnej Chłopców klas V-VI

  • najlepszy zawodnik turnieju – Seweryn Szczepanek

 

GIMNAZJUM

I miejsce chłopców w Finale Powiatowym Lekkoatletycznych Indywidualnych Zawodów w Biegach Przełajowych

I miejsce dziewcząt w Finale Powiatowym Lekkoatletycznych Indywidualnych Zawodów w Biegach Przełajowych

I miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym

V miejsce dziewcząt w Finale Międzypowiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym

I miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym

VI miejsce chłopców w Finale Międzypowiatowych Zawodów w Tenisie Stołowym

II miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Unihocu

III miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Unihocu

III miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej Halowej

IV miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej

V miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej Halowej

IV miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Koszykówce

medale w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych

  • Gabrysia Bany – I miejsce
  • Klaudia Kosińska – II miejsce
  • Aleksandra Urbaniak – III miejsce
  • Bartek Połeć – III miejsce
  • Mela Zalewska – IV miejsce

medale w Indywidualnych Międzypowiatowych Biegach Przełajowych

  • Klaudia Kosińska – II miejsce
  • Ola Urbaniak – VIII miejsce

Dwa I miejsca w Indywidualnych Zawodach Rowerowych w Warszawie

III miejsce chłopców w Powiatowych Zawodach w Pływaniu

IV miejsce dziewcząt  w Powiatowych Zawodach w Pływaniu

I miejsce dziewcząt w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej

IV miejsce dziewcząt w Finale Międzypowiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej

V miejsce chłopców w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej

IV miejsce dziewcząt w Finale Międzypowiatowych Zawodów Sztafetowych Biegów Przełajowych

IV miejsce chłopców w Finale Międzypowiatowych Zawodów Sztafetowych Biegów Przełajowych

II miejsce w I rundzie eliminacyjnej ogólnopolskiego Turnieju Coca Cola Cup 2013 dziewcząt

III miejsce w I rundzie eliminacyjnej ogólnopolskiego Turnieju Coca Cola Cup 2013 chłopców

IV miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej chłopców

IV miejsce w Finale Powiatowych Zawodów w Piłce Ręcznej dziewcząt

medale w Zawodach w Kolarstwie Górskim MTB w Warszawie

  • Bartosz Kaczmarek – I miejsce
  • Olek Gorzelnicki – I miejsce
  • Daniel Zieliński – I miejsce
  • Maciej Kaczmarek – II miejsce

Finał Zawodów Powiatowych w Lekkoatletyce Gimnazjum

kategoria klas I i II chłopcy

100m

  • Patryk Lubański                               II miejsce
  • Tomasz Zieliński              I miejsce

300m

  • Michał Sulik                       II miejsce

1000m

  • Adrian Pęter                     II miejsce

skok w dal

  • Bartek Bany                      I miejsce

sztafeta   4x100m -                         I miejsce

  • Bartek Bany
  • Adrian Pęter
  • Tomasz Zieliński
  • Patryk Lubański

pchnięcie kulą – 4kg

  • Bartosz Kosiński              III miejsce
  • Damian Rybak                  I miejsce

kategoria klas I i II dziewczęta

100m

  • Oliwia Dmoch                   III miejsce

300m

  • Gabrysia Bany                  I miejsce

600m

  • Ola Urbaniak                     III miejsce
  • Klaudia Kosińska             II miejsce

sztafeta   4x100m -                         II miejsce

  • Gabrysia Bany
  • Oliwia Dmoch
  • Ola Urbaniak
  • Klaudia Kosińska

pchnięcie kulą – 3kg

  • Dagmara Mikołajczyk    III miejsce

kategoria klas III chłopcy

200m

  • Dominik Kanabus            III miejsce

800m

  • Bartek Połeć                     I miejsce
  • Sebastian Wojciewski   II miejsce

1500m

  • Piotr Draganiak                                III miejsce

skok w dal

  • Marcin Sumiński              II miejsce

sztafeta   olimpijska (100m, 200m, 400m, 800m) - I miejsce

  • 100m    Adam Trojnowski
  • 200m    Jędrek Dybaś
  • 400m    Piotr Draganiak
  • 800m    Bartek Połeć

kategoria klas III dziewczęta

400m

  • Patrycja Pieniak               I miejsce

sztafeta   olimpijska (100m, 200m, 400m, 800m) - I miejsce

  • 100m    Weronika Ploch
  • 200m    Magda Szewczak
  • 400m    Marietta Morkowska
  • 800m    Patrycja Pieniak

Pchnięcie kulą

  • Agata Liszkiewicz

 

Finał Zawodów Międzypowiatowych w Lekkoatletyce Gimnazjum

kategoria klas I i II chłopcy

100m

  • Tomasz Zieliński              I miejsce

300m

  • Gabrysia Bany                  II miejsce

800m

  • Bartek Połeć                     III miejsce

skok w dal

  • Bartek Bany                      I miejsce

sztafeta   4x100m -                         I miejsce

  • Bartek Bany
  • Adrian Pęter
  • Tomasz Zieliński
  • Patryk Lubański

pchnięcie kulą – 4kg

  • Damian Rybak                  I miejsce
  • Agata Liszkiewicz            III miejsce

III miejsce w Finałowych Zawodach Powiatowych w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców Gimnazjum

III miejsce w Finałowych Zawodach Powiatowych w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt Gimnazjum

 

Składam serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim młodym sportowcom

 oraz nauczycielom/trenerom przygotowującym dzieci i młodzież do zawodów.

Powodzenia w następnych startach  

Edyta Przybysławska

Dyrektor ZSR w Lesznie

 

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010